Çantë dore me printe Parfois

SKU: 189811

çantë me printe gjeometrike me dy rripa dore

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

çantë me printe gjeometrike me dy rripa dore dhe një rrip të gjatë, mbyllje me zinxhir,100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë