Çantë dore pa rripa Mango

2495L

SKU: 87040089

Çantë dore pa rripa me rrudha

99
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë dore pa rripa me rrudha dhe zinxhir në pjesën e sipërme. 100% IMITIM lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA