Çantë dore Parfois

SKU: 192843_EC

Çantë dore, efekt lëkurë, menjë xhep të brendshëm

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë dore, efekt lëkurë, menjë xhep të brendshëm, mbyllje me buton magnetik. 80% Poliuretan 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë