Çantë dore Parfois

1590L

SKU: 193411_PK

Çantë e vogël dore me printe me zemra

m
Roze print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e vogël dore me printe me zemra, me një xhep të jashtëm dhe mbyllje me zinxhir. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit