Çantë dore Parfois

SKU: 193424_YL

Çantë dore efekt lëkurë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë dore efekt lëkurë, mbyllje me zinxhir dhe buton magnetik. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë