Çantë dore, Parfois

2490L

SKU: 196950_BL

Çantë dore me thurje dhe me printe shumëngjyrëshe

m
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë dore me thurje dhe me printe shumëngjyrëshe, mbyllje me zinxhir me përmasa 35x23x2cm. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë