Çantë dore, Parfois

3090L

SKU: 197348_GN

Çantë dore me printe me kuadrata dhe dy tonalitete

m
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë dore me printe me kuadrata dhe dy tonalitete, mbyllje me zinxhir me përmasa 22x17x12cm.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë