Çantë dyngjyrëshe, Carpisa

2940L

SKU: BSA15303541

Çantë dyngjyrëshe nga linja Quarzo nga Carpisa.

5X18X12
E zeze
Gri
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , Tag:
Dërgesat

Çantë dyngjyrëshe nga linja Quarzo nga Carpisa. Çanta e rehatshme dhe praktike për gjithë ditën, dimensionet e saj e bëjnë të përshtatshme për mbajtjen e të nevojshmeve për një ditë larg shtëpisë. Brendësia është bërë në mënyrë të tillë që të organizojë më mirë objektet për t’i pasur gjithmonë pranë.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë