Çantë e madhe kashte Mango

SKU: 87044383

Çantë e madhe kashte me rripa të shkurtër lëkure

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë e madhe kashte me rripa të shkurtër lëkure dhe xhep të brendshëm me zinxhir. 29% Poliester, 14% Pambuk, 11% Viskoze, 46% Kashte

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA