Çantë e madhe Parfois

SKU: 180896

Çantë e madhe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë krahu me nje rrip Perberje 95%Poliester 5%imitim lëkurë / Guacke: 100%imitim lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

M

Përzgjidh masën

m

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA