Çantë e madhe supi, Carpisa

8400L

SKU: BSA84403542

Çantë e madhe supi, me dy doreza dhe rrip të gjatë rezervë.

Bezhë
Bojëqiell
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e madhe supi, me dy doreza dhe rrip të gjatë rezervë. Përmasat: 16x39x28cm.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë