Çantë e madhe supi Carpisa

2500L

SKU: BSA50801442

Çantë e madhe supi efekt lëkurë, e linjës Flavia

Bezhë
E zeze
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e madhe supi efekt lëkurë, e linjës Flavia, me printe me logo dhe mbyllje me zinxhir. Me përmasa 13x32x31. 100% PVC

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë