Çantë e madhe supi, Parfois

4990L

SKU: 200623_BK

Çantë e madhe supi me doreza dhe rrip të gjatë rezervë.

m
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e madhe supi me doreza dhe rrip të gjatë rezervë. Përmasat: 37x25x11cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë