Çantë e madhe tualeti, Women Secret

2940L

SKU: 4844621

Çantë e madhe tualeti, me disa ndarje dhe xhepa me zinxhir.

MASE STANDARTE
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Çantë e madhe tualeti, me disa ndarje dhe xhepa me zinxhir. E përshtatshme për udhëtime. Përmasat: 21x31x15cm.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë