Çantë e sheshtë Parfois

SKU: 182865_BK

Çantë e sheshtë, efekt lëkurë me shkëlqim, me rrip të gjatë me gjatësi të rregullueshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e sheshtë, efekt lëkurë me shkëlqim, me rrip të gjatë me gjatësi të rregullueshme, me xhep në pjesën e jashtme dhe me mbyllje me zinxhir. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit