Çantë e sheshtë Parfois

SKU: 191361_CA

Çantë e sheshtë drejtkëndore, efekt lëkurë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e sheshtë drejtkëndore, me mbyllje me zinxhir. 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit