Çantë e vogël Carpisa

2500L

SKU: BS973503441

Çantë e vogël e linjës Flavia, efekt lëkurë

9X28X21
Bezhë
E zeze
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë e vogël e linjës Flavia, efekt lëkurë, mbyllje me buton magnetik, me një rrip supi me gjatësi të rregullueshme dhe me një xhep më mbyllje me zinxhir në pjesën e pasme. 100% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë