Çantë e vogël festive, Cleeo, ALDO

5190L

SKU: 13629878

Çantë e vogël festive, me rrop të gjatë dhe dorezë.

Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë e vogël festive, me rrop të gjatë dhe dorezë. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë