Çantë e vogël festive, Cleeo, ALDO

4160L

SKU: 13629876

Çantë e vogël festive, me rrop të gjatë dhe dorezë.

Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë e vogël festive, me rrop të gjatë dhe dorezë. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë