Çantë e vogël Mango

SKU: 87104457

Çantë e vogël supi me rrip të gjatë të lëvizhëm zinxhir

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë e vogël supi me rrip të gjatë të lëvizhëm zinxhir, me zinxhir të sipërm. 100% IMITIM lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA