Çantë e vogël me doreza, Carpisa

4800L

SKU: BSB75401543

Çantë e vogël me doreza dhe rrip të gjatë zinxhir.

Bezhë
E zeze
Rozë
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë e vogël me doreza dhe rrip të gjatë zinxhir. Përmasat: 9X28X19cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë