Çantë e vogël me efekt lëkure krokodili Mango

SKU: 17060163

Çantë e vogël me dy mbajtëse dore dhe një rrip të gjatë supi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë e vogël me efekt lëkure krokodili, me dy mbajtëse dore dhe një rrip të gjatë e të rregullueshëm për mbajtje në sup. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë