Çantë e vogël me kapak, Carpisa

5600L

SKU: BSB07102542

Çantë e vogël me rrip të gjatë dhe mbyllje me kapak.

Blu
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e vogël me rrip të gjatë dhe mbyllje me kapak. Përmasat: 9x24x18cm.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë