Çantë e vogël me kuadrata Mango

2093L

SKU: 87066309

Çantë e vogël me dy mbajtëse dhe një rrip të gjatë

99
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë e vogël me dy mbajtëse dore dhe një rrip supi të gjatë e të ndashëm, dizajn me kuadrata dhe mbyllje me zinxhir. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

LEJLA

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi