Çantë e vogël Parfois

3990L

SKU: 187903

Çantë e vogël me një rrip zinxhiri dhe një rrip të gjatë e të ndashëm supi

m
E zeze
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e vogël supi me efekt lëkure reliev me një rrip të shkurtër zinxhiri dhe një rrip të gjatë e të ndashëm supi; mbyllje me zinxhir në pjesën e sipërme. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë