Çantë e vogël me teksturë kashte Parfois

2990L

SKU: 189372

Cantë e vogël supi me tekstrë kashte, me rrip zinxhiri

s
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Cantë e vogël supi me mbyllje në formë zarfi dhe rrip zinxhiri.100% Lesh

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë