Çantë e vogël me zinxhir Mango

2793L

SKU: 17020194

Çantë e vogël që mund të mbahet si çantë dore ose çantë supi

99
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë e vogël që mbyllet me zinxhir, me dy mbajtëse dore dhe një rrip të gjatë e të ndashëm për mbajtje në sup. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë