Çantë e vogël, Parfois

SKU: 1641881SV

Çantë e vogël supi me detaje rruazash dhe rrip zinxhiri

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e vogël supi me detaje rruazash dhe rrip zinxhiri, mbyllje me buton me përmasa 24x17x2cm. 90% Alumin 10% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë