Çantë e vogël, Parfois

3990L

SKU: 205909_EC

Çantë e vogël, me doreza dhe rrip të gjatë.

Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e vogël, me doreza dhe rrip të gjatë. 21.5x13x9.5 cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë