Çantë e vogël për celular, Parfois

3490L

SKU: 209417_BK

Çantë e vogël për celular, me doreza dhe rrip të gjatë.14×18.5x6cm.

E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë e vogël për celular, me doreza dhe rrip të gjatë.14×18.5x6cm.

Sipas markës

Sipas masës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë