Çantë e vogël supi, Aija, ALDO

5490L

SKU: 13629881

Çantë e vogël supi, me tegela dhe rrip zinxhir.

Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë e vogël supi, me tegela dhe rrip zinxhir. 100% Poliuretan i riciklueshëm

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë