Çantë e vogël supi Carpisa

4200L

SKU: BPA22502541

Çantë e vogël supi lëkurë

0X33X22
E zeze
Rozë
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë e vogël supi lëkure dhe mbyllje me zinxhir. 100% Lëkurë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë