Çantë e vogël supi, Carpisa

3500L

SKU: BSB75203543

Çantë e vogël supi, me rrip zinxhir dhe rrip të gjatë të lëvizshëm.

Çiklamin
Silver
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë e vogël supi, me rrip zinxhir dhe rrip të gjatë të lëvizshëm.Përmasat: 8X18X11cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë