Çantë e vogël supi Carpisa

3920L

SKU: BS985401441

Çantë me dy tonalitete dhe me një shami të lidhur

7X24X14
E verdhe
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël supi me dy tonalitete, mbyllje e dyfishtë me zinxhir dhe me buton magnetik, me një shami me printe të lidhur. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë