Çantë e vogël supi Carpisa

1800L

SKU: BS996501441

Çantë e vogël supi me zinxhir dhe me dy xhepa të jashtëm

2X24X18
blu
korale
Pana
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël supi me rrip të rregullueshëm, mbyllje me zinxhir dhe me dy xhepa të jashtëm me zinxhir. 100% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë