Çantë e vogël supi Carpisa

2520L

SKU: BS978902441

Çantë e vogël supi në formë katrore dhe rrip të rregullueshëm

7X23X18
bezhe
E zeze
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël supi në formë katrore, me rrip të gjatë e të rregullueshëm me tokëz metalike, mbyllje me zinxhir dhe me disa detaje metalike. 100% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë