Çantë e vogël supi Mango

SKU: 87098629

Çantë e vogël supi me një mbajtëse dore dhe një rrip të gjatë supi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë e vogël supi me mbyllës metalik në formë zarfi, me një mbajtëse dore dhe me një rrip të gjatë e të rregullueshëm për mbajtje në sup. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA