Çantë e vogël supi Parfois

SKU: 187639

Çantë e vogël supi me dy rripa të ndërrueshëm

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël supi me detaje qendisjesh me dy tonalitete dhe me dy rripa të modifikueshm, mbyllje me buton magnetik. 60% Poliuretan, 40% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë