Çantë e vogël supi me efekt lëkure dhe rrip të thurur Parfois

4490L

SKU: 187772

Çantë e vogël supi me efekt lëkure dhe rrip të thurur

m
bezhe
blu
E zeze
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël supi me teksturë lëkure reliev, me rrip të thurur dhe me dy xhepa me zinxhir. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë