Çantë e vogël supi me printe gjeometrike Carpisa

2940L

SKU: BS970610441

Çantë me zinxhir të dyfishtë dhe me rrip të rregullueshëm supi

7X19X14
blu
E zeze
korale
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël supi me printe gjeometrike, me rrip supi të rregullueshëm, hapje e dyfishtë me zinxhir dhe me një xhep të jashtëm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë