Çantë e vogël supi Parfois

SKU: 187805

Çantë e vogël supi me teksturë thurjeje dhe detaje thekësh

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e vogël supi me teksturë thurjeje dhe me detaje thekësh me kontrast ngjyrash; me një mbajtëse dore, një rrip të gjatë e të rregullueshëm supi dhe mbyllje me buton magnetik. 60% Poliester, 40% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë