Çantë e vogël supi Parfois

3990L

SKU: 187797

Çantë e vogël supi me teksturë thurjeje

m
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë e vogël supi me teksturë thurjeje dhe me dy tonalitete, me rrip me gjatësi të rregullueshme dhe mbyllje me buton magnetik. 60% Letër, 40% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë