Çantë e vogël supi, Palette, ALDO

7490L

SKU: 13629975

Çantë e vogël supi, me dorezë dhe rrip të gjatë.

E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë e vogël supi, me dorezë dhe rrip të gjatë.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë