çantë supi Parfois

3490L

SKU: 189193

çantë supi me zinxhir me gjatësi të rregullueshme

m
Bezhë
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

çantë supi me zinxhir me gjatësi të rregullueshme, mbyllje me buton magnetik dhe me një detaj zinxhiri,100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë