Çantë e vogël supi Parfois

SKU: 187463

Çantë e vogël supi me teksturë thurjeje

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e vogël supi me teksturë thurjeje, me rrip të rregullueshëm me tokëz metalike dhe mbyllje në formë zarfi me dy butona magnetikë. 70% Letër, 30% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë