Çantë e vogël supi Parfois

SKU: 188256

Çantë e vogël supi me zinxhir dhe tokëz në rrip

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël supi që mbyllet me zinxhir dhe me tokëz metalike në rrip. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë