Çantë e vogël telefoni Carpisa

1100L

SKU: AAA10802541

Çantë e vogël për mbatjen e telefoni, efekt lëkurë

2X11X18
Blu
E zeze
Lejla
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë e vogël për mbatjen e telefoni, efekt lëkurë, me një rrip të vogël dhe me mbyllje me zinxhir. 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë