Çantë efekt lëkurë Parfois

2645L

SKU: 192364_BK

Çantë supi efekt lëkurë, me rrip me gjatësi të rregullueshme

m
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë, me rrip me gjatësi të rregullueshme, mbyllje me zinxhir dhe buton magnetik. 60% Poliuretan 40% Lëkurë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit