Çantë efekt lëkurë Parfois

4490L

SKU: 192832_RD

Çantë supi efekt lëkurë

m
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi efekt lëkurë, mbyllje me zinxhir dhe buton magnetik. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë