Çantë efekt velur, Carpisa

2800L

SKU: BSA12901541

Çantë mesatare nga linja Cloe V8 e lindur nga bashkëpunimi me Elettra Lamborghini në kadife me ngjyrë të qëndrueshme. Modeli ka një mbyllje me zinxhir dhe një rrip shpatullash të ndashëm. Brenda ka dy xhepa të vegjël. Është një aksesor praktik dhe funksional me madhësi kompakte.

14X22X14
Lejla
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , Tag:
Dërgesat

Çantë mesatare nga linja Cloe V8 e lindur nga bashkëpunimi me Elettra Lamborghini në kadife me ngjyrë të qëndrueshme. Modeli ka një mbyllje me zinxhir dhe një rrip shpatullash të ndashëm. Brenda ka dy xhepa të vegjël. Është një aksesor praktik dhe funksional me madhësi kompakte.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë